Youtube Trend Sekmesine Çıkma Yolları

Youtube Trend Sekmesine Çıkma Yolları

 

 

Youtube Trends sekmesine çıkma, kanalınızın geniş çaplı hedef kitlelere ulaşmasını sağlar. Youtube’da fenomen olma yolu Trends sekmesinden geçer. Bunun için yapılacak en önemli şey ilgi çekici bir video yayınlayarak bolca izlenme ve etkileşim almaktır.

Abone sayısı az olan bir kanalın videosu da Trends sekmesine çıkabilir. Önemli olan videonun kaç gerçek kullanıcı tarafından ne kadar izlendiğidir. Trend videoların belirlenmesinde görüntüleme sayısı, izlenme süresi, sosyal platformlarda kaç defa paylaşıldığı, videoyu izleyenlerden kaç tanesinin kanala abone olduğu, başlık-içerik uyumu gibi faktörler de etkilidir.

Youtube TrendlereÇıkma Yöntemleri

Organik aktif abone sayınızı artırın. Bunun için sosyal medyada reklam yayınlayabilirsiniz fakat bu, mâliyetli bir yöntemdir. Sitemizde yer alan Youtube Türk abone satın al paketleriyle gerçek abonelere sahip olabilirsiniz.

Uzun videolar genellikle Trend sekmesine daha kolay çıkar. Bunun için akıcı bir tarz yakalamalı, izleyiciyi videoda tutmayı başarmalısınız.

Yine sitemizdeki Youtube izlenme al paketleriyle videolarınızın gerçek kişiler tarafından izlenmesini sağlayabilir, Trend sekmesinde görünme olasılığınızı artırabilirsiniz.