Youtube 4000 Saat İzlenme Kasma

Youtube 4000 Saat İzlenme Kasma

 

Youtube 4000 saat izlenme kasma, kanalınızda para kazanma özelliğinin etkinleştirilebilmesi için yerine getirmeniz gereken adımlardandır. Takdir edersiniz ki bu o kadar da kolay değildir.

Videolarınız toplamda 1 milyon görüntülenme alsa bile, 12 ay içindeki izlenme süresi 4000 saate ulaşmıyorsa para kazanma başvurunuz kabul edilmez.

Üstelik bu izlenmelerin geçerli olabilmesi için, her bir izleyici farklı hesap olmalıdır. Yani videonuzu döngüye alıp haftalarca durmadan oynatsanız, aynı IP ve aynı tarayıcı üzerinden gerçekleştirdiğiniz için hiçbir yararı olmaz.

Proxy, VPN gibi şeyler kullanarak ayrı ayrı tarayıcılardan ve IP adreslerinden yapmaya kalksanız altından kalkamazsınız. Ailenize, arkadaşlarınıza rica ederek de 4000 saat izlenmeye ulaşmanız imkânsızdır.

Youtube’da 4000 Saat İzlenme Artırma Nasıl Yapılır?

Buna manuel olarak ulaşmanın tek yolu, viral olacak bir video yayınlamak, bunun da şansınıza hakikaten bir anda bomba etkisi yapması, çok izlenmesi ve popüler olmasıdır.

Fakat işinizi şansa bırakamazsınız, küçük bir ihtimalin gerçek olmasını bekleyecek değilsiniz. Garanti yol, sitemizdeki Youtube 4000 saat izlenme satın al paketleirini tercih etmenizdir. Kanalınızın şifresi talep edilmez, tüm işlemler güvenle ve organik olarak gerçekleştirilir. Bu nedenle para kazanma başvurusu esnasında kanalınız incelenirken hiçbir sorun oluşturmaz.