Takipçi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Takipçi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Takipçi alırken dikkat edilecekler konusunda bilgi sahibi olmak, hem zamanınızın ve paranızın boşa gitmemesi, hem de hesabınızın riske girmemesi açısından önem taşır. Her SMM panel ve sosyal medya ajansı, en ucuz, gerçek, aktif, düşmeyen takipçi gibi vaadlerde bulunur. İçlerinden en kaliteli olanını belirleyebilmek için şunlara riayet etmeniz gerekir:

Takipçi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Farklı sitelerdeki fiyatları ve paket özelliklerini karşılaştırın. Baktığınız sitelerde SSL sertifikası var mı, HTTPS protokolü kullanılıyor mu, tasarımı size güven veriyor mu, ‘hakkımızda’ ve benzeri kurumsal sayfaları yeterli içeriğe sahip mi? Bunları kontrol edin. Paket içeriklerinde ne kadar ayrıntılı bilgi verildiğini inceleyin.
  • Canlı Destek bölümünden yazarak sorular sorun. Ne derece ilgili olduklarını değerlendirin. Temsilcinin size yaklaşımı ve muamelesi, müşteri memnuniyetini nasıl önemsedikleri konusunda büyük ipucu verecektir.
  • İhtiyacınıza göre bir paket seçin. Amacınız sadece takipçi sayınızın fazla görünmesiyse ve etkileşim sizin için önemli değilse aktif takipçi paketlerine fazla ücret ödemek yerine, bot takipçi paketlerini tercih edebilirsiniz. Ne kadar takipçiye gerek duyuyorsanız, miktar kısmında onu doğru belirtmelisiniz.
  • Hesabınızın şifresini isteyen yerlerden uzak durmalısınız.
  • Takipçi gönderimi başladıktan sonra aynı paketi aynı hesap için tekrar sipariş etmeyin.
  • Takipçi gönderilirken kullanıcı adınızı değiştirmeyin.
  • Gönderim işlemi bitmeden hesabınızı gizliye almayın.

Kaliteli Takipçi Nereden Alınır?

Her takipçi sağlayıcısı, bu soruya en iyi cevabın kendi sitesi olduğunu iddia eder. Biz ise, yalnızca iddia etmekle kalmaz, bunu referanslarımızla ve üstün kalitemizle ispat ederiz.

Hesabınıza değer katacak olan organik takipçi paketlerimiz, adım adım yükselmenize destek olacaktır.