Postegro Liliapp Benzeri Uygulamaları (2021 Güncel)

Postegro Liliapp Benzeri Uygulamaları (2021 Güncel)

Sosyal medya üstünde nerdeyse bütün kullanıcılar, gizli hesapların profillerine bakma gibi türlü hususları merak eder. Postegro gibi site ve uygulamalar, bu hususta şahıslara yardımcı olur.

Her ne kadar burada pekçok opsiyon olsa dahi, şahıslar Google Play yahut App Store üstünde fazlasını bulamadığından şikâyet eder. Burada ilk olarak bunu izah etmek lazım olur. Söz hususu aplikasyonlar, gerçekte bir insanın hususi hayatının gizliliğini bozar.

Zira bir hesap kapalıysa, manası kendisini takip etmeyenler dışında görülmek istememesidir. Programlar dahi bunu bozar. Bu sebeple market programları dahi onlara yer vermez. Bunları indirmek için internet üzerinden yükleyerek, aplikasyon durumunda kurmanız lazım olur.

Burada ilk olarak bu tarz uygulamalara karşı titiz olmanız ve tedbiri elden bırakmamanız gerektiğinden konuşmak lazım olur. Kullanmak tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır.

Postegro ve Liliapp Benzeri Uygulamalar Nelerdir?
Günümüzde akil telefonlar, sahip oldukları uygulamalar yardımıyla epey kullanışlıdır. Bunlar bilindiği üzere işletim sistemine göre hazırlanır. Dolayısıyla Lili gibi uygulamalar dahi bu kapsamda çıkartılır. Tercih edebileceğiniz birtakım alternatifler şöyledir;

Social Ghost
Analayz For Instagram
Profile+
Followers+
Find My Stalker
Anonymous Story Viewer
StoryLab
InsLog Reports
BlindStory
Bu aplikasyonların bazıları Android, bazıları dahi IOS işletim sistemlerine hususi olarak sunulur.

1.      Social Ghost
Social Ghost IOS işletim sistemleri için yayılan bir programdır. Her ne kadar bu Postegro gibi site ve aplikasyonlar marketler fazlası vakit yer almasa dahi, bunu bulmanız muhtemel olabilir. Eğer https://apps.apple.com/tr/app/social-ghost-analyze-profile/id1457455471 adresini görüşme ederseniz inceleyebilir ve yükleyebilirsiniz.

Minimalist bir yapıya sahip olan aplikasyon, fazlası özelliğini bedava biçimde sunar. Sahip olduğu anne öğelerden bazıları şöyledir;

Hesap analizi
Takipçi ilave ve azaltma
Takip edenleri bırakanları görme
Detaylı kullanıcı profili
Hikâyeler için ön görüler
Hikâye arama opsiyonu
En çok ve asgari bilindik yayınlarınızı keşfetme
Takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen şahıslar
Takip etmeden gönderilerinizi beğenen şahıslar
Gizli hayranlarınız
Pro sürümü sahip olunan olup, maaş 5,99 USD fiyatı vardır. 1, 6 ve 12 maaş paketleri yer alır.

2.      Analayz For Instagram
Eğer Postegro gibi siteler istiyorsanız, bu hususta birtakım internet sayfaları dahi yer alır. Bunlar yalnızca telefonunuza yükleme yapma derdinden kurtarmaz; tıpkı vakit hem Android, üstelik IOS işletim sistemlerinden kullanmak mümkün.

Bu bakıdan tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de Profile Analyzer for Instagram’dır. Sunduğu alternatifler,

Profile Analyzer,
User Search,
Stories Viewer,
Instagram Viewer,
Şeklindedir. https://ingramer.com/tools/profile-analyzer/ adresinden erişmeniz muhtemel olabilir.

3.      Profile+
IOS işletim sistemleri için yayılan Profile+, App Store üstünde bulabileceğiniz aplikasyonlardan bir diğeridir. Sosyal medya hesabınızı detaylı biçimde tahlil ederek, merak ettiğiniz verilere ulaşmanızı sağlar.

İçerisinde dikkatinizi çeken profil hesaplarını sabitleme, onların istatistiklerini görüntüleme gibi alternatifler vardır. Hem ücretli üstelik bedava sürümü olup, maaş 9,99 dolar fiyatı vardır. Ancak senelik ödemek dilerseniz, 39,99 USD’dir.

4.      Followers+
Google Play Store üzerinden bulabileceğiniz Followers+ Postegro gibi uygulamalar arasında tercih edebileceğiniz alternatifler arasınadır. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magictouch.xfollowers&hl=tr&gl=US adresinden ulaşmanız muhtemel olup, abonelik opsiyonu de sunar.

Burada 1 maaş, 6 maaş yahut 1 senelik süreçler vardır. Sahip olduğu özelliklerden bazıları şöyledir;

Gizli hayranları teşhis etme
Takip ettiğiniz, fakat sizi takip etmeyen kullanıcılar
Planlı paylaşım yapma
Hayranlar ile bağlantıya geçme
Bağlantıları takip etme
Paylaşımlarda performans takibi yapma
Takip etmeyi bırakanları görme
Takipçi artışı ve düşüşünü izleme
Hesap analizi yapma
Ayrıca sosyal medya hesabınıza en çok bakan kullanıcıları görmenizi de sağlar.

5.      Find My Stalker
Find My Stalker Android cihazlar için kullanılabilecek programlardan bir tanesidir. Ancak Google Play Store üstünde yer almamaktadır. Dolayısıyla internetten APK dosyasını bularak indirmeniz lazım olur. Kurmak için, ilk olarak cihazınızda üçüncü parti programları yükleme izni verilir.

Ardından üstüne dokunarak kurulur. Sahip olduğu özellikler şöyledir;

Fotoğraflarınıza bakanları görme
Secret Admirer
Ghost Follower
Inactive Follower
Follower Track
Profile girenleri görme
Hesabınıza stalk atan kişileri görme
Find My Stalker üç abonelik çeşidine sahiptir. Bunlar 1 haftalık, 1 maaş ve 1 yıllıktır. Fiyatları şayet 2,99 dolardan başlamaktadır.

6.      Anonymous Story Viewer
Her ne kadar akil telefonlara yüklenen uygulamalar, bu cihazları daha kullanmak mümkün duruma getirse de, şayet telefonda yeterli yer bulunmuyorsa büyük bir problem menfaat. Eğer yeriniz bulunmuyorsa, Postegro gibi siteler sizin için epey kullanışlıdır.

Site olmaları sebebiyle hem Android, üstelik IOS işletim sistemlerinde kullanım imkânınız vardır. Bunlardan bir tanesi de Anonymous Story Viewer’dir. Bunun için https://insta-stories.online/ adresine girerek, ekranda görüldüğü boşluğa kullanıcı ismini girmeniz lazım olur.

Arama yaparak başka işlemleri de tamamlayarak, lüzumlu verilere ulaşabilirsiniz. Eğer siteyi detaylı olarak incelerseniz, yükleme seçenekleri ile ilgili dahi detaylı bilgi alabilirsiniz.

7.      StoryLab
Google Play Store üstüne bulunan bir aplikasyon olan StoryLab, hikâyeniz için benzersiz sanatlar oluşturmanıza müsaade vermektedir. İçerisinde,

Çıkartmalar,
Metinler,
Arka fon,
Fırça,
Gibi alternatifler sahip olunan olup, varlıklı bir kütüphanesi mevcuttur. Buna karşın düşük bir ebatı olup, cihazınızda çok yer kaplamamaktadır. Eğer tıpkı tür hikâye ve videolardan sıkılmaya başlamışsanız, tercih edebileceğiniz seçeneklerden birisidir.

Ancak IOS işletim sistemleri için sunulmadığı için, planlama tarafında aplikasyon arıyorsanız değişik seçenekleri değerlendirmeniz lazım olur.

8.      InsLog Reports
Android işletim sistemi kullanan şahıslara yayılan InsLog Reports, Google Play Store üstünde olmayan bir uygulamadır. Bu sebeple APK dosyasını bularak, manuel şekilde yüklemeniz lazım olur. Bunun için lüzum İngilizce, gerekse Türkçe soruşturma yaparak sitelerden yardım alabilirsiniz.

Yaklaşık 5,6 MB gibi düşük bir ebatı olup, sahip olduğu alternatifler şöyledir;

Filtre seçenekleri
En az yorum alan paylaşımlar
En çok yorum alan paylaşımlar
En az zevk alan paylaşımlar
En çok zevk alan paylaşımlar
Medyaları en çok ve az beğenen şahıslar
Medyaları asgari ve çok yorum yapan şahıslar
Planlı paylaşım yapma
Gizli hayranları teşhis etme
Takip ettiğiniz, fakat sizi takip etmeyen kişileri kolaylıkla bulma
Daha iyi paylaşım yapma
Sizi takip etmeyi bırakan kullanıcılar
Paylaşımlarınızda gösterdiğiniz performansı keşfetme
Hesap analizi yapma
Takipçi yükselme ve düşme durumlarının takibini yapma
Eğer APK dosyasını nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız, ilk olarak onu keşfetmeniz lazım olur. Ardından dahi kullanmaya başlamanız muhtemel olabilir.

9.      BlindStory
BlindStory, Postegro gibi uygulamalar 2021 arasında bulunmaktadır. Google Play Store üstünde olmakla birlikte, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.storystalker.forinstagram&hl=tr&gl=US adresinden ulaşılabilir. Ancak IOS işletim sistemlerinde bulunmamaktadır. Yüksek nitelikli fotoğraflar ve videolar indirebilmekte olup,

Hikâye indirme,
İz bırakmadan izleme,
Yeni hikâyeleri indirme,
Yeni hikâye yapıldığında tebliğ alma,
Profil fotoğrafını HD görme,
Gibi özellikleri vardır.