Postegro Apk Liliapp APK İndir

Postegro Apk Liliapp APK İndir

Sosyal medya ağlarının gelişmesi üçüncü parti hizmetlerinin de ilerlemesini sağlamıştır. Bunlardan biri Postegro olup, günümüzde epey bilindik olarak tüketilir. Oldukça düşük bir boyuta sahip olan uygulama, telefonlarınızda yer kaplamayacak türdedir.

Dolayısıyla çok büyük yer sorunlarınız yoksa rastgele bir programınızı silmeye lüzum kalmadan tercih edebilirsiniz. Kullanımı çok basit olup, yeni bir kullanıcı dahi zorluk çekmeden nasıl çalıştığını öğrenebilir.

Bunun için tek yapmanız gereken, Google üzerinden indirmedir. Yaklaşık 3,4 MB olan uygulama, internet hızınıza tabi olarak saniyeler içinde yüklenir. Ardından giriş yaparak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tek dikkat etmeniz gereken nokta, uygulamanın kullanmasından doğan sorunların sizin sorumluluğunuz altında olmasıdır. Gerek Instagram, gerekse başka sosyal medya platformları bu tarz üçüncü doğrultu uygulamalarına dayanak vermez ve yardım etmez. Dolayısıyla tedbiri elden bırakmamanız lazım olur.

Postegro Hangi İşletim Sistemlerinde Kullanılabilir?
Akıllı telefonlar dahi tıpkı bilgisayarlar gibi bir işletim sistemine sahiptir. Bunlar Android ve IOS şeklindedir. Bilindiği gibi aplikasyonlar bu sistemlere göre yazılarak takdim edilir ve hayatımızı basitleştirir. Dolayısıyla pekçok şahıs Postegro’nun hangisinde kullanılabileceğini merak eder.

Eğer IOS işletim sistemi tüketiyorsanız, Postegro sizin tercih edemeyeceğiniz bir uygulamadır. Bunun yerine buna benzeri alternatifler yayınlayan ve IOS için geliştirilen aplikasyonlar incelenmelidir. Zira yalnızca Android içindir.

Postegro Google Play Store Üzerinde Var Mıdır?
Google Play Store gibi market uygulamalarında bulunan aplikasyonları daha güvenilen bulur. Dolayısıyla Postegro’yu kullanmak talip her bireyin ilk aradığı pozisyon burasıdır. Ne var ki pekçok şahıs burada bulamadığını söylem eder.

Bunun esas nedeni, uygulamanın yalnızca internet üstünde, APK biçiminde bulunmasıdır. Eğer Türkçe ve İngilizce soruşturma yaparsanız, mevzu ile ilgili aniden çok opsiyonu keşfetmeniz mümkün olabilir. Bunların rastgele birisini değerlendirerek telefonunuza indirebilirsiniz. Aynı vakitte bilgisayarınıza kurup, buradan akil cihazınıza aktarmanız dahi mümkün olabilir.

Postegro Özellikleri Nelerdir?
Sosyal medya kullanıcılarının büyük bölümü vakit içinde hesabına kimlerin baktığı gibi soruları merak eder. Bu mevzuya dair soruşturma yapanlar söz hususu aplikasyona denk geldiği için ne olduğu sık sık sorulur.

Sosyal medya hesabınızda birtakım ilave özellikler sunmuş olduğu belirtilebilecek olan bu uygulama, aniden çok özelliğe sahiptir. Postegro APK 2021 senesinde dahi bunların yardımıyla popülerdir. Aralarında bu gibi alternatifler vardır;

Arzu ettiğiniz profilleri görüntüleme
Profil fotoğrafını büyütme
Profilinizi hangi kullanıcıların takip ettiğini görme
Takip edilen kullanıcı profillerini görme
Fotoğrafları HD şekilde kaydetme
Instagram gönderilerini kaydetme
Instagram kullanıcılarının tam ismini görüntüleme
Dolayısıyla aklınıza gelebilecek her hususta, uygulama size bir opsiyon sunar. Uygulamayı kullanmak için Instagram hesabına lüzum duyulduğu için, bu hususta dikkat etmeniz lazım olur. Ayrıca meçhul bir reel de, uygulamanın Instagram’a tabi olmadığıdır.

Postegro Nasıl Kurulur?
Eğer bir dosyayı Google Play Store üzerinden kazanmak dilerseniz, yükle demeniz ardından inmeye başlar. Ardından dahi kendi kendine kurulur. Bu süreçte sizlerin hiç bir şey yapması gerekmez. Ancak APK dosyaları bu türlü değildir. Bunun için bu işlemler yapılır;

Akıllı telefonunuzun ayarlar bölümüne girin.
Güvenlik sekmesini bulduktan sonra, meçhul kaynakları aktifleştirin.
İndirdiğiniz aplikasyonu açın. Şayet konumunu değiştirmemişseniz, indirilenler bölümündedir.
Bu üç prosedür ardından tek yapmanız gereken, üstüne dokunmaktır. Sonrasında karşınıza kur düğmesi gelir. Bunu seçmeniz ardından, tek yapmanız gereken beklemedir. Böylece kullanmaya başlanabilir. Eğer problemsiz şekilde çalışmasını istek ediyorsanız, son sürümünü indirmeniz lazım olur. Böylece meydana gelebilecek sorunlar de önlenebilir.

Son sürümü indirmek için, buraya tıklayın.

Liliapp Apk İndir
Sosyal medya platformları geliştikçe, buna yönelik hizmet veren sitelerin adedi dahi artmaktadır. Bunlar her ne kadar sık araştırılsa dahi, Lili App indir nerdeyse bunların başında gelir. Her ne kadar Google Play Store ve App Store üstünde bulunmayan programları bulmak zor olsa dahi, Lili App bunlardan biri değildir.

Zira kendi sitesine girerseniz, basit bir şekilde kullanmanız mümkün olabilir. https://lili-app.com/ sitesini açtıktan sonra ekranda görüldüğü download APK isimli düğme, indirme yapmanızı sağlar. Eğer cihazınızda boş yer yoksa dahi endişelenmeniz gerekmez. Zira platform yönünden sizlere internet sürümü dahi takdim edilir.

Buna ulaşmak için yalnızca download APK butonunun yanındaki yeşil renkte internet version isimli opsiyon tercih edilmelidir. Ardında yönlendirildiğiniz sayfada, sizden kullanıcı adı ve şifre girilir. Sonrasında dahi başka işlemler takip edilerek, bir çözüm bulunabilir.

Liliapp APK Kullanımı Nasıl?
Her ne kadar kullanıcılar Liliapp APK’nın zor bir tüketimi olan olma ihtimalini düşünse de, gerçekte çok kolaydır. Dolayısıyla anlar içinde hepsini çözmeniz mümkün olabilir. Özelleştirme seçenekleri sahip olunan olup, uygulama içi satın alma dahi vardır. Bunlar Dolar üzerinden hesaplanmakta olup bu şekildedir;

Remove Ads: Aplikasyondaki reklamları kaldıran bu opsiyon, 1,99 Dolardır ve aylıktır. Yıllık şayet 7,99 Dolardır.
Unlimited Story: Sınırsız hikâye görmenize imkan tanıyan bu özellik, maaş 2,99 Dolardır. Yıllık fiyatı 11,99 Dolardır.
Unlimited Profile: Sınırsız bir şekilde profil görmenize imkan tanıyan bu özellik, maaş 3,99 Dolardır. Yıllık fiyatı 15,99 Dolardır.
Hidden Mode: Gizli profilleri görmenizi gerçekleştiren bu özellik, maaş 9,99 Dolardır. Karşı taraftaki kullanıcı bunun ile ilgili bilgilendirilmez. Yıllık fiyatı 39,99 Dolardır.
Who Looked Me: Size bakanları görmenizi gerçekleştiren bu özellik, maaş 14,99 Dolardır. Yıllık fiyatı şayet 59,99 Dolardır.
All-in-One: Bu özellikleri ve başka pekçok opsiyonu barındıran paket niteliğinde olup, maaş 29,99 Dolardır. Yıllık fiyatı 99,99 Dolardır.
Eğer satın alma seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız, açıklamaları ve aktüel bedel listesi bu şekildedir. Kendi sitesinde bunlar ayrıntılı şekilde verilmiş olup, ücretleri aktüel olarak gene denetim etmeniz önerilir.

Lili APK Özellikleri Neler?
Bu uygulamanın en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri, sunmuş olduğu geniş seçeneklerdir. Lili app özelliklerine bakılırsa, aralarında bunlar olduğu görülür;

Profil resmini görebilmek için, Instagram kullanıcısını adıyla arama
Instagram kullanıcılarının ismini tam manasıyla görüntüleme ve kopyalama
Profili takip edenleri görme
Profil fotoğraflarını büyütme
Arzu ettiğiniz profilleri görüntüleme
Takip edilen profilleri görme
Bunlara ilave olarak Instagram DP’leri de görüntülenebilir, cihazınıza indirilebilir. Bunun için yapmanız gereken işlemler epey kolaydır. Kaydetme düğmesine dokunduktan sonra, kısa sürede yüklenir.

Lili APK Nasıl Kurulur?
Lili indirdikten sonra kurmanız lazım olur. Bunun için bu işlemleri yaparsanız, kısa sürede cihazınıza yüklemeniz mümkün olabilir;

Akıllı telefonun ayarlar bölümüne açın.
Güvenlik alanına girerek, meçhul kaynakları aktif duruma getirin.
Onayladıktan sonra, Lili APK dosyasının indiği yere girin. Büyük ihtimalle telefonun yahut harici kartınızın indirilenler bölümündedir.
Kurma düğmesine dokunun.
Tüm bu işlemleri tamamlamanız ardından, uygulama başarı ile kurulur.

Lili App Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Eğer Liliapp APK kullanacaksanız, ilk olarak dikkat etmeniz lazım olur. Herhangi bir mahremiyet sorununun oluşması, hesabınızın zarar görmesi sizlerin sorumluluğu altındadır. Ayrıca uygulamanın doğru çalışması için Lili apk son versiyon indir uygulamak lazım olur.

Bunun için en mutlak ve direkt çözüm, platformun kendi sayfasını kullanmadır.