İnstagram Repost Yapma Uygulamaları

İnstagram Repost Yapma Uygulamaları

Dünyada en çok sarfedilen sosyal medya platformlarından birisi olan İnstagram’dahi uygulanan gönderileri tekrar bölüşmek için sarfedilen İnstagram repost yapma programları bulunmaktadır. İnstagram repost yapma programları, kullanım yönünden epey basit ve işe yarayan hususi programlar olmaktadır.

İnstagram üstünde başkalarının paylaştığı yahut İnstagram profillerinde kullanıcıların paylaştıkları gönderilerin, yeniden gönderilmesi işlemine verilen ad repost olmaktadır. Bu programlar ile gönderilerin tekrar paylaşılmasının beraberinde, bu gönderilerin kendi kendine etiketleme işlemlerini de uygulamak muhtemel olmaktadır. Her açıdan bu programlar kullanıcılara büyük basitlik sağlamaktadırlar.

İnstagram repost yapma programları, uygulanan tüm gönderilerin, fotoğrafların ve videoların, tüm alt metinlerin, etiketlenen bireylerin ve tüm anahtar kelimelerin toplu bir durumda paylaşılmasına imkân vermektedirler. Bu sayede uygulanan süratli paylaşımlarla İnstagram profillerinde ki takipçi sayılarının dahi süratle yükselmesi sağlanabilmektedir.

İnstagram Repost Yapma Uygulamaları Nasıl Kullanılır?
İnstagram repost yapma programları yüklemesi ve kullanması basit olan programlardır. Bu açıdan izlenmesi gereken adımlar şayet sırayla bunlar olmaktadır;

Öncelikle android yahut ios işletim sistemine sahip olan akil cihazlara ve telefonlara Instagram repost yapma uygulamasının yüklenmesi gerekmektedir.
Repost yapma uygulaması yüklendikten sonra yapılması gereken şayet İnstagram uygulamasına giriş prosedürü yapılmasıdır.
Giriş gerçekleştirdikten sonra İnstagram üstünde paylaşılmak istenilen gönderi bulunmalıdır.
Bulunan paylaşımın sağ köşesinde bulunan üç noktalı işarete tıklanmalıdır.
Üç noktalı işarete tıklanarak, repost edilecek olan gönderinin ilişki linki kopyalanmalıdır.
Daha sonra cihazlara yüklenen repost uygulaması açılmalıdır.
Repost yapma uygulaması açıldıktan sonra kopyalanan ilişki buradaki alana yapıştırılmalıdır.
Bundan sonra şayet repost tuşuna basılarak, paylaşımın yapılması derhal sağlanabilmektedir.
İnstagram üstünde bulunan paylaş tuşuna dahi basıldıktan sonra repost yapma prosedürü tamamlanmakta ve gönderi tekrar paylaşılmış olmaktadır.
İnstagram Repost Yapma Uygulamaları Nelerdir?
İnstagram sitesi üstünde bulunan tüm gönderilerin, videoların ve fotoğrafların etiketleri ve açıklamaları ile alıntılanarak, bireylerin kendi profillerinde bu gönderileri kolayca bölüşmek için Instagram repost uygulaması olarak pekçok aplikasyon sahip olunan bulunmaktadır. Bu uygulamalara android işletim sistemine sahip olan cihazlar ve akil telefonlar için Google Play Store aplikasyon mağazasından ulaşılabilmekte ve buradan güvenilir bir şekilde indirilebilmektedir.

Aynı şekilde iOS işletim sistemine sahip olan akil telefonlar ve cihazlar içerisinde İnstagram repost yapma uygulamalarına App Store üzerinden kolayca erişilebilmekte ve buradan indirilerek cihazlara kurulumu derhal sağlanabilmektedir. Ücretsiz olarak indirilip, kullanılabilen bu İnstagram repost yapma programları arasında en çok tercih edilenler şayet sırayla bunlar olmaktadır;

Repost for İnstagram – Android
Repost for İnstagram Instasave – iOS
Regram Posts – Android ve iOS
In Repost – İnstagram ve IGTV için Repost – Android
Repost İnstagram and Video Downloader – Android
Insta Reports - iOS
Repost for İnstagram – Android
Repost for İnstagram uygulaması android işletim sistemine sahip olan akil telefonlar ve cihazlar için oluşturulmuş olan bir aplikasyon olup, iOS işletim sistemlerinde şayet kullanılamamaktadır. En çok sarfedilen İnstagram repost yapma uygulamalarından birisi olan, Repost for İnstagram uygulaması Red Cactus yönünden oluşturulmuş olup, bu uygulama Google Play Store aplikasyon mağazasından bedava ve süratli bir şekilde indirilebilmektedir. Bu aplikasyon indirildikten sonra para ödemeden kullanılabilmekte olup, aplikasyon içi birtakım extra özelliklerden yararlanabilmek için şayet satın alımlar uygulamak gerekmektedir.

Repost for Instagram Instasave – iOS
iOS işletim sistemleri için oluşturulmuş olan İnstagram repost yapma uygulaması olan Repost for Instagram Instasave, android işletim sistemlerine sahip olan cihazlarda ve telefonlarda çalışmamaktadır. Repost for Instagram Instasave repost uygulaması ile İnstagram üstünde tüm videolar ve resimler kolayca tekrar paylaşılabilmektedir. İnstagram uygulamasına giriş yapmadan, Repost for Instagram Instasave uygulaması kullanabilmek mümkündür. Bu programa App Store aplikasyon mağazasından kolayca erişilebilmekte ve para ödemeden tüm iOS sistemine sahip olan cihazlara ve telefonlara yüklenebilmektedir.

Regram Posts – Android ve iOS
İnstagram kullanıcılarının en çok tercih ettiği Regram Posts, bunun yanı sıra hem android hemde iOS işletim sistemine sahip olan tüm akil cihazlarda ve telefonlarda kullanabilmek mümkündür. En faydalı İnstagram repost yapma uygulamalarından birisi olan Regram Posts, İnstagram’dahi paylaşılmak istenilen tüm videoların, gönderilerin ve fotoğrafların basit ve süratli bir şekilde, İnstagram profillerinde paylaşılmasını sağlamaktadır.

Aynı vakitte Regram Posts telif hakları konusu ile ilgili dahi titiz olan bir aplikasyon olup, paylaşımı uygulanan fotoğraflarda yahut videolarda telif hakları konusu ile ilgili gerektiği yerlerde uyarılar gerçekleştirmektedir. Regram Posts uygulamasına, android işletim sistemleri için Google Play Store aplikasyon mağazasından erişilebilmektedir. iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar ve telefonlar içinse, Regram Posts uygulaması, App Store aplikasyon mağazasından indirilebilmektedir.

In Repost – İnstagram ve IGTV için Repost – Android
In Repost yani başka adı ile İnstagram ve IGTV için Repost uygulaması yalnızca android işletim sistemlerinde kullanılabilmekte olup, iOS işletim sistemine sahip olan akil telefonlarda ve cihazlarda bu aplikasyon çalışmamaktadır. In Repost – İnstagram ve IGTV için Repost uygulaması android işletim sistemine sahip olan cihazlara indirmek için Google Play Store aplikasyon mağazasından yararlanılmaktadır.

Ücretsiz olarak indirilip, kullanılabilen In Repost uygulaması ile IGTV de bulunan tüm paylaşımlar, videolar ve fotoğraflar cihazların yahut telefonların galerilerine kaydedilebilmekte yahut İnstagram üstünde bunların hepsinin tekrar paylaşımları yapılabilmektedir.

In Repost uygulamasının bunun yanı sıra Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. Bu aplikasyon para ödemeden indirilip, kullanılabilse de birtakım extra özelliklerinden aplikasyon içerisinde yararlanabilmek için satın alma işlemleri yapılabilmektedir. In Repost tüketimi çok basit olan ve İnstagrama giriş yapılmaya gereksinim duyulmadan tüm paylaşımlar bu aplikasyon ile yapılabilmektedir.

Repost İnstagram and Video Downloader – Android
Dünya üstünde en çok sarfedilen İnstagram repost yapma uygulamalarından birisi olan Repost İnstagram and Video Downloader uygulaması yardımı ile İnstagram’dahi bulunan tüm videolar, fotoğraflar ve paylaşımlar android işletim sistemine sahip olan akil cihazlara ve telefonlara indirilebilmekte, bunun yanı sıra İnstagram üzerinden de tekrar paylaşılabilmektedir. Repost İnstagram and Video Downloader uygulaması yalnızca android işletim sistemine sahip olan akil cihazlarda kullanılabilmekte olup, iOS işletim sistemlerinde çalışmamaktadır.

Bu programa Google Play Store aplikasyon mağazasından ulaşılabilmektedir. Repost İnstagram and Video Downloader uygulamasının en büyük özelliklerinden bir öteki de, tüm bu paylaşım ve indirme işlemleri esnasında, İnstagram sitesine kullanıcı adı ile giriş yapılmasına lüzum duyulmaması olmaktadır. Repost İnstagram and Video Downloader uygulaması para ödemeden indirilebilmekte ve gene İnstagram üzerinden uygulanan tüm indirme işlemleri para ödemeden yapılabilmektedir.

Insta Reports – iOS
Dünya üstünde bir milyondan çok kullanıcı sayısına sahip olan Insta Reports uygulaması ile İnstagram üstünde bulunan videolar ve foto dışında, paylaşılan hikâyelerinde tekrar paylaşımları süratli bir şekilde yapılabilmektedir. Insta Reports uygulaması yalnızca iOS işletim sistemlerinde kullanabilmek mümkündür. Piuana Apps firmasına ilişkin olan programa App Store aplikasyon mağazasından ulaşılabilmektedir. Insta Reports uygulaması yalnızca iOS işletim sistemlerinde çalışmakta, android işletim sistemlerinde şayet kullanılamamaktadır.