Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

 

Instagram’da mavi tik alma için, hesabınızın tanınmış bir profil olması gerekir. Artık herkesin mavi tik için başvuru yapması mümkündür. Fakat bu, her başvurunun olumlu sonuçlanacağı garantisini taşımaz. Başvurunuz reddedilirse, biraz bekleyip tekrar deneyebilirsiniz.

Instagram Mavi Tik Alma Şartları

Instagram mavi tik, profilinizin doğrulandığını gösteren bir simgedir. Account Verification Badge olarak da bilinir. Markaların, ünlü şahsiyetlerin asıl hesabını, başkalarının onlar adına açtığı fan hesaplarından ayırt etmek, mavi tik sayesinde mümkündür.

Instagram doğrulanmış rozet almak istiyorsanız platformun topluluk kurallarına ve kullanım koşullarına uymalısınız. Benzersiz olmak, özgünlük, tüm profil bilgilerinin eksiksiz olması gibi kriterleri karşılamalısınız.

Instagram Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Hesabınıza girin.
  • Ayarlar kısmından 'Hesap>Doğrulama Talebi' adımlarını izleyin.
  • Formu doldurup kimlik fotoğrafınızı ekleyin. Ardından başvurunuzu gönderin.

Instagram Mavi Tik Almak İçin Yapılması Gerekenler

Hesabınızı mavi tik verilmesine uygun bir hâle getirmelisiniz. Yaptığınız paylaşımlarla dikkat çekmeli, takipçi ve etkileşim sayılarınızı artırarak Instagram’ın fenomen isimlerinden biri olmaya çalışmalısınız.

Bu noktada sitemizdeki organik takipçi, izlenme ve beğeni satın al paketlerine başvurabilir, Instagram mavi tik alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.