Instagram’dan Fotoğraf ve Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’dan Fotoğraf ve Video İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram içinde pekçok şahıs, sevdiği bir fotoğrafı yahut videoyu cihazına indirmek ister. Ancak bildiğiniz üzere platform, bu opsiyonu sunmaz. Burada sarfedilen Instagram video indirme uygulaması, şahıslara büyük bir yardım eder.

Burada tercih edebileceğiniz aniden çok opsiyon vardır. Bazıları bu şekildedir;

Downvid
Documents
Video Downloader for Instagram
Instasave
Save Insta Photos – Saver APP
Downloadgram
Savefrom
KeepVid
+Download 4 Instagram Twitter
FastSave for Instagram
Gramsave
IV Saver
Regrammer
Bu siteler yahut aplikasyonlar yardımıyla, dilediğiniz videoyu kısa sürede cihazınıza yüklemeniz muhtemel olabilir. Ardından internetiniz olmasa dahi, dilediğiniz vakitte dilediğiniz yerde kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Downvid
Eğer Android işletim sistemi tüketiyorsanız, tercih edebileceğiniz uygulamalardan ilki Downvid olarak verilebilir. Kolay bir kullanım yayınlayan uygulama, düşük ebatı yardımıyla büyük bir alan kaplamaz. Böylece video indirebilir, dilediğiniz vakit izlemek için koruma edebilirsiniz.

Google Play Store üzerinden edinebileceğiniz bu uygulama, epey kısa zaman içinde cihazınıza yüklenebilir.

Documents
Şayet IOS işletim sistemi tüketiyorsanız, Downvid sizin için kullanılamayacak statüdedir. Bu hususta en mühim Documents, IOS işletim sistemi kullanan şahıslara Instagram video downloader olarak hizmet vermektedir. https://apps.apple.com/us/app/documents-by-readdle/id364901807 linkinden ulaşabileceğiniz uygulama, epey basit bir kullanıma sahiptir. Böylece zorluk çekmeden öğrenmeniz muhtemel olabilir.

Bunun için yalnızca indirmek dilediğiniz videonun yahut fotoğrafın linkini kopyalamanız lazım olur. Bu prosedür ardından Documents açılır ve alakalı yere yapıştırılır. Ardından indirme işlemiyle bu vaziyet sonlandırılır.

Video Downloader for Instagram
Android işletim sistemi tüketiyorsanız ve Downvid haricinde alternatifler arıyorsanız, Video Downloader for Instagram dahi size tıpkı opsiyonu sunar. Böylece saniyeler içinde sevdiğiniz bir fotoğrafı, videoyu cihazınıza yükleyebilirsiniz. Buna ilave olarak çok yönlü bir yapısı dahi yer alır.

Dolayısıyla videoyu kendi hesabınızdan paylaşma gibi seçenekleri de vardır. Eğer indirmek yahut ele alabilmek istiyorsanız, Google Play Store üstünde bulabilirsiniz.

Instasave
Eğer Instagram video indirme – iPhone için elverişli bir uygulama arıyorsanız ve Documents sizin için tüketimi kolay değilse, ikinci seçeneğiniz de Instasave’dir. 16.1 MB gibi ufak bir ebatı olan uygulama, bu yönüyle cihazınızda büyük bir yeri işgal etmez.

https://apps.apple.com/us/app/instasave-photos-videos/id1542564118 ulaşabileceğiniz bu uygulama İngilizcedir. Oldukça basit bir tüketimi olduğu için, kolay bir şekilde kullanmanız muhtemel olabilir. Ayrıca daha evvela Instagram içinde attığınız beğenileri kaldırma gibi ilave özellikleri de bulundurur.

Save Insta Photos – Saver APP
App Store üzerinden indirebileceğiniz bir başka uygulama olan Save Insta Photos, IOS kullanıcıları yönünden tercih edilebilecek alternatifler arasındadır. Video repost gibi özellikleri sahip olunan olup, eğer etiket kopyalamak dilerseniz, uygulama buna yönelik biçiminde de size bir opsiyon sunar.

Downloadgram
Her ne kadar fazlası uygulama epey düşük boyutlara sahip olsa dahi lüzum Android, gerekse IOS işletim sistemine sahip cep telefonları ortak olarak yer sorunu çeker. Dolayısıyla bir adet yeni uygulama yüklemek için, 1-2 tanesinin silinmesi gibi haller dahi oluşabilir.

Şayet sizin de bu türlü problemleriniz varsa, Instagram foto indirme PC için değişik siteler de kullanmak muhtemel. Bunlardan bir tanesi de Downloadgram’dır. Bunun için bu işlemler gerçekleştirilmelidir;

Instagram hesabınıza giriş yapın.
Oturum açtıktan sonra, indirmek dilediğiniz foto ve videonun linkini kopyalayın.
https://downloadgram.com/ adresine girin.
Kopyaladığınız linki, burada görüldüğü boş alana yapıştırın.
Download linkine tıklayın.
Bundan sonra tek yapmanız gereken cihazınıza inmesini beklemektir. Şayet bilgisayardan indirmişseniz, telefon ile bağlantı kurarak transfer edebilir, ardından basit bir şekilde izleyebilirsiniz.

Savefrom
Eğer değişik seçenekleri de arıyorsanız, Savefrom dahi size Instagram’dan video indirme programsız olarak opsiyon yayınlayan bir başka sitedir. Böylece lüzum Android, gerekse IOS işletim sistemlerinde, rahat bir şekilde kullanmanız muhtemel olabilir. Bunun için tek yapmanız gereken bu işlemleri takip etmedir;

Instagram resmi sayfasına girin.
Kullanıcı adınız ve şifreniz ile seans açın.
Hangi içeriği indirmek istiyorsanız, linkini kopyalayın.
Savefrom’a girerek, ekranda gördünüz boşluğa linki yapıştırın.
Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken indirmedir. Ardından nerede dilerseniz izleyebilir, internetinizi kullanmamasını sağlayabilirsiniz.

KeepVid
iTubeGo yönünden yayılan KeepVid, her ne kadar YouTube için bir indirme aracı olarak tanınsa ve kullanılsa dahi gerçekte Instagram için de tercih edilebilir. Size bir siteden hizmet vermekle birlikte, istek ederseniz masaüstü versiyonu de vardır.

Bunlardan rastgele birini tecrübe ederek videonuzu indirebilir, ardından zorluk çekmeden izlemeye başlayabilirsiniz. Oldukça kolay tüketimi olduğu için, nasıl kullanacağınızı düşünmenize dahi lüzum olmaz. 

+Download 4 Instagram Twitter
Eğer Android tüketiyorsanız, IOS kullananlara göre daha çok uygulama seçeneğiniz yer alır. Her ne kadar isminde Twitter geçse de, +Download 4 Instagram Twitter dahi bunlardan bir tanesidir. Buna ilave olarak Tumblr içerisinden dosya indirmenizi de muhtemel duruma getirir.

Google Play Store üzerinden bulabileceğiniz bu uygulama, kolay tüketimi ve basit anlaşılır yapısıyla öne menfaat. Buna ilave olarak düşük boyuta sahiptir. Eğer sık sık kullanacağınız ve telefonunuzda dahi yer etmeyecek bir uygulama arıyorsanız, tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de budur.

FastSave for Instagram
10 milyondan çok indirme alan FastSave for Instagram, Instagram’dan video nasıl indirilir sorusuna verebileceğimiz bir başka cevaptır. Bununla birlikte Android kullanıcıları yönünden kullanmak muhtemel. Eğer birkaç adım ardından foto ve video yüklemek istiyorsanız, size hoş bir imkân sunar.

Kullanabilmeniz için, Android cihazınızın aktüel olması lazım olur. Google Play Store üzerinden keşfedebileceğiniz bu aplikasyonu https://play.google.com/store/apps/details?id=instagramdownloader.repost.instasaveapp.fastsave&hl=tr&gl=US adresinden incelemeniz muhtemel olabilir.

Gramsave
Eğer yer problemleri yaşıyorsanız ve en ufak aplikasyonunun dahi problem çıkardığını söylüyorsanız, bu noktada Gramsave size yardım edebilir. Zira bir site olarak size hizmet verir. Böylece,

Instagram videoları,
Instagram fotoğrafları,
Instagram hikâyeleri,
Instagram IGTV içerikleri,
Kolay bir şekilde incelenebilir. Anında çözüm alabilmek ve yer problemleriyle alakadar olmak istemiyorsanız, size hoş bir çözüm sunar.

IV Saver
Android kullanıcılarının tercih edebileceği Instagram video download seçenekleri epey geniştir. Bunlardan rastgele biri, kullanıcılar yönünden tercih edilebilir. Aralarından bir tanesi de IV Saver olarak verilebilir.

IGTV yayınlarını ve Instagram videolarını indirmenize imkan tanıyan IV Saver, yakın vakitte Google Play Store üzerinden kaldırılmıştır. Ancak gene de denetim etmek dilerseniz, Türkçe ve İngilizce soruşturma yaparak APK dosyasını bulabilirsiniz.

Yüklemek dilerseniz, ilk olarak cihazınızın ayarlar kısmından meçhul kaynakları aktif duruma getirmeniz lazım olur. Sonrasında kurarak, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Regrammer
Regrammer IOS işletim sistemlerini kullananlar yönünden tercih edilebilecek bir yapıya sahiptir. Yeni adı Reposter olup, http://www.regrammer.com/ linkinden kendilerine ulaşmanız muhtemel olabilir. Burada App Store üstüne yönlendiren bir düğme sahip olunan olup, buraya tıklayarak araştırma ve indirme gibi işlemler yapılabilir.

49.1 MB boyutunda olan Regrammer, İngilizce dilindedir. Cihazın son işletim sistemini kullandırmasını gerektirir. Ücretsiz bir uygulama olmakla birlikte, uygulama içi satın alma vardır. Bu senelik ve ömürlük olarak değişir. Eğer senelik alabilmek dilerseniz 1,99 Dolar, ömürlük alabilmek dilerseniz 5,99 Dolardır.