Instagram’dahi Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?

Instagram’dahi Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirim?

Instagram son günlerde en çok sarfedilen sosyal medya platformu olarak yer alır. Kişiler hesapları üzerindeki tüm hareketleri takip edebilmek isterler. Bu sebeple Instagram’dahi takip etmeyenleri nasıl görebilirim? Sorusu dahi epey çok sorulur. Sosyal medyada birisi takibi bırakmış şayet kullanıcı dahi o bireyi takip etmeyi bırakır. Bunun hedefi takipçi ile takip edilen arasındaki oranı korumaktır. Böylelikle kararlı bir sosyal medya hesabı elde edilebilir. Genel olarak şahıslar kendilerini takip etmediklerini düşündükleri kişileri takipçileri arasında bulmaya çalışırlar. Bu usul epey zordur ve genellikle gözden kaçan şahıslar olur. Daha kolay yöntemler ile takip etmeyen kişileri görmek mümkün olabilir.

Kişiler Instagram’dahi takip etmeyenleri görmek için programlardan faydalanabilirler. Piyasada bulunan onlarca aplikasyon ile sosyal medya hesapları takip edilebilir. Hatta birtakım programlar sadece takibi bırakanları değil, daha detaylı verileri de sunar. En çok zevk yapan hesapları, profile giriş yapan hesapları ve daha pekçok ayrıntı programlar ile görülebilir. Sosyal medyadan takibi çıkartan kişileri keşfetmek için doğru bir aplikasyon indirmek yeterli olacaktır. Ancak piyasada yüzlerce değişik aplikasyon mevcuttur. Bazı programlar neticesinde şahıslar hesaplarını yitirme riski ile karşı karşıya kalabilirler. Bu sebeple bir aplikasyon indirmeden evvela yorumlarını okumak yeterli olacaktır. Daha evvel programlamayı kullanmış olan bireylerin yorumları doğru bir karar vermeye yardım eder. Böylelikle şahıslar güvenilen bir şekilde aplikasyon edinebilirler.

Follow Meter
Follow Meter Instagram takip etmeyenleri görmek için en çok tercih edilen programlardan birisi olarak yer alır. Bu aplikasyon hem IOS üstelik Android kullanıcılarının indirmesine olanak tanıyor. Kullanımının kolay olması dahi bu programlamayı ön plana çıkartan detaylar arasında bulunmaktadır. Uygulamayı kullanan şahıslar, sadece takipçi sayılarına değil daha başka pekçok bilgiye de ulaşım sağlayabiliyor. Takip etmeyenlerin beraberinde takibi bırakanları göstermek için de tercih edilebiliyor. Aynı vakitte hesapta var olan fakat rastgele bir zevk vs. gerçekleştirmeyen kullanıcılar dahi teşhis edilebiliyor. Yani hayalet takipçi adı verilen kullanıcılar dahi bu aplikasyon ile birkaç dakika içinde öğrenilebiliyor.

Uygulama ile takip etmeyenleri görmek için ilk olarak programlamayı indirmek gerekiyor. IOS kullanıcıları Appstore, Android kullanıcıları şayet Google Play Store üzerinden indirme prosedürü sağlayabiliyorlar. Ardından aplikasyon üzerinden Instagram hesabına giriş yapılması isteniyor. Giriş yapan şahıslar kendisini takip etmeyenleri, takibi bırakanları, yeni takip etmeye başlayanları görüntüleyebiliyorlar. Hesabını yakından takip edebilmek talip şahıslara seslenme ediyor.

Followers Tracker Pro
Followers Tracker Pro profesyonel anlamda hizmet vermesi ile ön plana çıkıyor. Birçok hesap sahibinin en çok tercih ettiği programlardan birisi olduğu özetlenebilir. Bu programın en mühim dezavantajı şayet ücretli hizmet sunuyor olması. Yani bireylerin programlamayı kullandıkları vakit süresince belli bir ücret ödemesi gerekiyor. Ödeme sağlandığı vakit süresince programın tüketimine müsaade veriliyor. Profesyonel olarak takip etmeyenleri görmeye müsaade veren aplikasyon şimdilik Android için yüklenemiyor. Yalnızca IOS kullanıcılarının indirebileceği App Store’dahi yer almakta. Kişilerin profesyonel olarak hizmet alabilmek için ücret ödemesi gerekirken, kolay veriler için ücret talep edilmiyor. Yani kullanıcılar belli bir noktaya kadar para ödemeden hizmet alabiliyorlar. Tamamen hesap ile ilgili bilgi sahibi olmak talip şahıslar yönünden ücretli olarak kullanılabiliyor.

Kişiler programlamayı indirdikten sonra kendi hesaplarına giriş yapmaları gerekiyor. Hesabına giriş yapan kullanıcılar kendisini takip etmeyi bırakanları, karşılıksız takip edenleri görüntüleyebiliyorlar. Ayrıca sonradan geri çekilen zevkler ve silinen yorumlar dahi bu aplikasyon ile öğrenilebiliyor. Takipten çıkartan bireylerin listesini görmek için bu programlamayı indirmek yeterli oluyor.

Follow Cop
Takip etmeyenleri görmek talip bireylerin güvenerek kullandığı programlar arasında yer almakta. Bu aplikasyon şimdilik Android kullanıcılarının tüketimine sunuluyor. Uygulamayı kullanmak talip bireylerin Google Play Store’a giriş yaparak indirme prosedürü gerçekleştirmesi yeterli oluyor. Follow Cop hesabı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak talip kullanıcıların dikkatini çekiyor. Detaylı menüsü ile şahıslara merak ettikleri pekçok problemin yanıtını veriyor. Kullanışlılığı ile epey dikkat çeken bir aplikasyon olduğu özetlenebilir. Yalnızca cep telefonu değil, tabletlerde de tüketimi sağlanabiliyor. Uygulamayı kullanan şahıslar takip etmeyi bırakan kişileri ani olarak öğrenebiliyorlar. Hayalet takipçiler, en çok zevk yahut yorum yapan kişileri de bu aplikasyon ile öğrenmek muhtemel oluyor.

Instagram’dahi takip etmeyenleri görmek için aktüel bir aplikasyon talip şahıslara seslenme ediyor. Uygulama her gün güncelleniyor ve kullanıcılarına aktüel veriler sunuyor. Bu sebeple şahıslar her gün izleyerek ani bilgi öğrenebiliyorlar. Düzenli olarak programa giriş uygulamak, uygulamadaki bulguların güncellenmesi için yeterli oluyor. Takipten çıkartan kişileri bu aplikasyon ile ani öğrenmek muhtemel.

Uygulamanın en mühim üstünlüğü şayet düzmece takipçileri kolayca belirleyebilmek. Bu sebeple düzmece hesaplar kolayca öğrenebiliyor. En mühim üstünlüğü şayet sadece tek hesap için değil, üç hesap için kullanılabiliyor. Üç farklı hesap için takipçi sayıları, düzmece hesaplar gibi veriler görüntülenebiliyor.

Profile Reports
Instagram hesabını tamamıyla denetim altında tutmak talip şahıslar yönünden tercih edilen bir aplikasyon olarak yer almakta. Piyasada bulunan uygulamaların pekçoğu birtakım özelliklerinin aktif olmaması yahut olması gerektiği gibi çalışmaması sebebi ile şikayet alır. Ancak bu aplikasyon kullanıcılarına tüm beklentilerini sunuyor. Takip etmeyenlerin beraberinde, hesabı engelleyenler ve yeni takip etmeye başlayanlar dahi pratikte takip edilebiliyor. Eğer programlamayı eş vakitli birkaç şahıs kullanıyor şayet engellenen hesaplar dahi buradan görüntülenebiliyor.

Instagram hesabı kullanan bireylerin en mühim isteği profiline giriş yapanları görüntülemektir. Bu aplikasyon ile profile giriş yapanlar görüntülenebiliyor. Eğer hesabın gizli hayranları bellenmek isteniyor şayet tercih edilebilir. Kişiler profile giriş yaptığı vakit aplikasyon hemen tebliğ gönderiyor. Böylelikle şahıslar Instagram hesapları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Hesapları tahlil eden uygulamaların en mühim problemi şayet çok tanıtım sunuyor olmasıdır. Bu aplikasyon kullanıcılarına tanıtımlar sunmuyor ve süratli bir şekilde hedefe hizmet ediyor. Bu sebeple binlerce kullanıcısı olduğu özetlenebilir. Hesap ile ilgili aktüel bilgi alabilmek talip şahıslar için uygun bir uygulamadır. Ayrıca başka hesapların hikayelerini görüntülemeye de olanak tanıyor. Yani başka takipçilerin hikayelerini görüntüleyen şahıslar, öykü indirerek de aktif olabiliyorlar.

Reaports
Sosyal medya kullanımını daha basite indirgeyen bir aplikasyon olduğu özetlenebilir. Hesabını ayrıntıyı olarak incelemeden, hesabı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak talip şahıslar için uygundur. Kişiler bu aplikasyon ile Instagram’dahi takip etmeyenleri ani olarak öğrenebilirler. Telefona ani gelen bildirimler ile şahıslar aktüel olarak hesaplarını takip edebilirler. Ayrıca her günün nihayetinde uygulanan analizler ile hesap ile ilgili bilgi sahibi olmak mümkün olabilir.

Hesabın son günlerde kazandığı ve kaybettiği takipçilerin hepsi bu aplikasyon ile görüntülenebilir. En muhimi de gizli hayranları bu aplikasyon ile göstermek mümkün olabilir. Profilde rastgele bir zevk yapmadan dolaşan kullanıcılar dahi bu aplikasyon ile öğrenilebilir. Profilin daha nitelikli bir duruma gelmesi için foto analizleri de gerçekleşiyor. Böylelikle şahıslar en çok zevk ve yorum alan fotoğraflarını öğrenebiliyorlar. Ayrıntılı bir sosyal medya tüketimi yapmak talip şahıslara seslenme eden bir aplikasyon olarak yer almakta.