İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan 17 Türk Fenomen

İnstagram’da En Çok Takipçisi Olan 17 Türk Fenomen

Instagram’da pekçok kullanıcı daha çok takipçi sayısına ulaşmak ister. Ne var ki Instagram’dahi en çok takipçisi olan Türkler 2020 senesinde olduğu gibi, 2021’de de büyük bir ilgi görür. Zira her sene bu liste yenilendiği için, insanlar aktüel listeyi sık sık merak eder. Bu liste ünlü hesaplar için şöyledir;

Çağrı Taner
Cezmi Kalorifer
Karikatürhane
Reyn
Aykut Elmas
Regloloji
Danla
Enes Batur
Şükran Kaymak
Berk Atan
Yasemin Sakallıoğlu
Pelin Su
Selin Ciğerci Çıra
Tuhaf Bilgiler
Kızların İç Sesi
Eylül Öztürk Özkan
Nez Demir
Eğer hem takipçisi çok olan hesapları merak ediyorsanız, bunları değişik değişik inceleyerek ne paylaştıklarına bakabilir, dilerseniz siz de takip etmeye başlayabilirsiniz.

1.      Çağrı Taner
Erkeklerin İç Sesi ve Hüzünlü Bir Ponçik kitaplarının yazarı olan Çağrı Taner, Instagram hesabında gereğince neşeli paylaşımlar yapmaktadır. Bugüne kadar 20,475 paylaşım yapmış olan ünlü, hiç kimseyi takip etmemektedir.

Buna karşın kendisini Instagram üstünde 16,3 milyon şahıs izler. Eğer hesabına ulaşmak istiyorsanız, https://www.instagram.com/cagritaner/?hl=tr linkini takip edebilirsiniz.

2.      Cezmi Kalorifer
Instagram’dahi en çok takipçiye sahip olan Cezmi Kalorifer, senelerdir sosyal medya platformunda olan hesaplar içindedir. Hesabında keyifli gönderiler paylaşan ünlü, sadece 4 bireyi takip etmektedir. Kendisini 9 milyon şahıs takip etmektedir.

Reels ve IGTV paylaşımları dahi yapan Cezmi Kalorifer’e ulaşmak istiyorsanız, https://www.instagram.com/cezmikalorifer/?hl=tr adresini takip edebilirsiniz

3.      Karikatürhane
Eğer en çok takipçisi olan karikatür sayfalarını merak ediyorsanız, Karikatürhane bunlardan bir tanesidir. En çok takipçisi olan Instagram hesabı arasında bulunuyor olup, 8.4 milyon şahıs yönünden takip edilir.

Karikatürhane 233 bireyi takip etmekte olup, 23.329 gönderisi vardır. Eğer gülünç ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız https://www.instagram.com/karikaturhane/?hl=tr linkine girerek karikatürlerini inceleyebilir, dilerseniz siz de takip edebilirsiniz.

4.      Reyn
Reyn, Instagram’dahi en çok takipçisi olan fenomenler arasındadır. 289 bireyi takip etmekte olup, kendisinin 7,1 milyon abonesi vardır. https://www.instagram.com/reynmen/?hl=tr linkinden ulaşmanız muhtemel olup paylaşımlarını inceleyebilirsiniz.

Eğer son paylaşımlarını kaçırmak istemiyorsanız, izleyerek vakit akışınızdan izleyebilirsiniz.

5.      Aykut Elmas
Dijital içerik yapımcısı olan Aykut Elmas, Instagram’dahi en çok takipçisi olan Türk 2021 senesi listesi içinde bulunmaktadır. Video ve IGTV paylaşımları sağlayan ünlü, kendi hesabından 351 bireyi takip etmektedir.

999 paylaşımı bulunan Aykut Elmas’ın, 6.5 Milyon takipçisi vardır. Eğer kendisini takip edebilmek istiyorsanız, https://www.instagram.com/aykutelmas/?hl=tr adresini gittikçe hem videolarına bakabilir, üstelik abonelik bırakabilirsiniz.

6.      Regloloji
Eğer kız kıza eğlenebileceğiniz bir hesap arıyorsanız, Regloloji takip etmeniz gereken sayfalardan bir tanesidir. Instagram’dahi en çok takipçisi olan kadınlar arasında sayabileceğimiz olan hesap, bugüne kadar 7,927 gönderi hazırlamıştır.

8 bireyi takip etmekte olup, bizzat 5,8 milyon takipçiye sahiptir. IGTV ve Reels türünde de paylaşım yapmakta olup, hesaba https://www.instagram.com/regloloji/?hl=tr linkinden ulaşabilirsiniz. Açık hesap olduğu için bütün paylaşımlarını görüntüleyebilir, eğer severseniz abone olabilirsiniz.

7.      Danla
Danla Bilic Instagram’dahi en çok takipçisi olan kadınlar arasında yer alır. Kendisi 574 bireyi takip etmekte olup, günümüze kadar 255 paylaşım gerçekleştirmiştir. Reels videoları dahi paylaşmakta olup, kendisinin 5,8 milyon takipçisi vardır.

https://www.instagram.com/danlabilic/?hl=tr adresinden erişebileceğiniz olan ünlü, Instagram adresinde YouTube hesabının dahi linkini bulundurur. Dolayısıyla kendisini YouTube’dan bulamıyorsanız, böylelikle kolaylıkla göz atabilirsiniz. Hesabı açık olup, bütün paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

8.      Enes Batur
Video içeriği yapımcısı olan Enes Batur, hesabından 802 bireyi takip etmekte ve 5,4 milyon şahıs yönünden incelenmektedir. Toplamda 64 gönderisi sahip olunan olup, kendine https://www.instagram.com/enesbatur/?hl=tr linkinden ulaşmanız mümkün olabilir.

Açık bir hesaba sahip olduğu için takip etmeden gönderilerini görebilir, eğer kaçırmak istemiyorsanız siz de takip edebilirsiniz.

9.      Şükran Kaymak
Instagram’dahi yemek tarifleri yayınlayan Şükran Kaymak, birbirinden değişik tanımlar ve bunların malzemelerini takipçileri ile paylaşır. 2,988 paylaşımı sahip olunan olup, 5.2 milyon takipçisi vardır. Kendisi eğer 313 bireyi takip etmektedir.

IGTV ve Reels paylaşımları dahi sahip olunan olup, kendine https://www.instagram.com/sukrankaymak/?hl=tr linkinden ulaşmanız mümkün olabilir. Eğer kendine YouTube üzerinden ulaşmak istiyorsanız, Instagram hesabında takip edebileceğiniz bir linki de vardır. Şayet yeni tariflere meraklıysanız neler paylaştığını inceleyebilir, abone olabilirsiniz.

10. Berk Atan
Berk Atan, Instagram’dahi en çok takipçisi olan 2020 listesi içinde olduğu gibi, 2021 listelerinde de konumunu edinmektedir. Kendisinin 5 milyon takipçisi olup, 185 bireyi takip etmektedir. Instagram’dahi https://www.instagram.com/berkatan/?hl=tr linkinden ulaşmak muhtemel olup, böylelikle paylaşımlarını inceleyebilirsiniz.

11. Yasemin Sakallıoğlu
Instagram’dahi 4,6 milyon takipçisi olan Yasemin Sakallıoğlu, Reels ve IGTV olarak dahi paylaşımlar yapmaktadır. 380 gönderisi olup, 187 bireyi takip etmektedir. Hesabı açık mahremiyet olduğu için https://www.instagram.com/yasemoz88/channel/?hl=tr linkine girerek paylaşımlarını incelemeniz ve takibe almanız mümkün olabilir.

12. Pelin Su
Kadınlar için açık bir mizah ve lakırtı sayfası olarak kendini tanıtıcı Pelin Su, hesabında gereğince neşeli paylaşımlar yapmaktadır. Yalnızca 10 bireyi takip etmekte olup, kendisini 4,2 milyon Instagram kullanıcısı takip etmektedir.

Reels ve IGTV yayınları dahi yapmakta olan Pelin Su’ya https://www.instagram.com/pelinsu_/?hl=tr linkinden erişebilir, ne tür paylaşımlar yaptığını inceleyebilirsiniz. Eğer ilginizi çekerse izleyerek, anne sayfanızdan yeni gönderilerini kaçırmayabilirsiniz.

13. Selin Ciğerci Çıra
Selin Ciğerci Instagram’dahi en çok takipçisi olan kadınlar arasında bulunmaktadır. IGTV ve Reels videosu türünden de paylaşım olup, 602 kullanıcıyı takip etmektedir.

4.1 milyon Instagram üyesi yönünden takip edilen Selin Ciğerci’nin hesabına https://www.instagram.com/selincigerci/?hl=tr linkinden erişebilir, neler paylaştığını inceleyebilirsiniz.

14. Tuhaf Bilgiler
Eğer vakit akışınızda ara ara enteresan veriler görmek ve böylelikle bilginizi çoğaltmak istiyorsanız, Tuhaf veriler bunlardan bir tanesidir. 4 milyon şahıs yönünden takip edilen hesap, 37 bireyi takip etmektedir.  32.111 gibi aniden çok paylaşıma sahip olunan olup, Reels ve IGTV türünden de gönderileri vardır.

Hesabı açık olduğu için bütün paylaşımlarını incelemeniz mümkün olabilir. Eğer nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız, https://www.instagram.com/tuhafamagercekbilgiler/?hl=tr linkini izleyerek hesaba kısa sürede ulaşabilirsiniz.

15. Kızların İç Sesi
Eğer Instagram hesabınızın anne sayfasında keyifli videolar görmek istiyorsanız, Kızların İç Sesi bunlardan bir tanesidir. 38 bireyi takip etmekte olan hesap, 27.368 gibi büyük bir gönderi sayısına sahiptir. Normal paylaşımlarına ilave olarak, IGTV ve Reels gibi gönderileri de vardır.

3.6 milyon takipçiye sahip olan Kızların İç Sesi’ne Instagram’dan basit bir şekilde erişebilir, izleyerek son paylaşımlarını basit bir şekilde izleyebilirsiniz.

16. Eylül Öztürk Özkan
Eylül Öztürk Özkan, Instagram’dahi en çok takipçisi olan 2021 listesi arasında bulunmaktadır. 3.5 milyon gibi geniş bir takipçiye sahip olup, 1000 bireyi takip etmektedir. 1514 paylaşımı sahip olunan olup bunların arasında Reels ve IGTV paylaşımları dahi vardır.

Eğer neler paylaştığını merak ediyorsanız, https://www.instagram.com/eylulonline/ linkini görüşme edebilirsiniz. Açık hesaba sahip olduğu gönderilerini incelemeniz mümkün olabilir.

17. Nez Demir
Nez Demir 3.4 milyon takipçiye sahiptir. 234 gönderisi olup, 217 bireyi takip etmektedir. Eğer paylaşımlarını kaçırmamak istiyorsanız, https://www.instagram.com/nezdemir/ linkine girerek hepsini denetim etmeniz mümkün olabilir. Zira hesabı açık gizliliğe sahiptir.