Instagram’da Bot Hesap Nasıl Anlaşılır?

Instagram’da Bot Hesap Nasıl Anlaşılır?

 

Instagram bot hesap nasıl anlaşılır?sorusuna kısaca şöyle yanıt verebiliriz: Hiçbir şey yapamamasından!

Zira bot hesaplar pasif profillerdir. Sizinle normal bir kullanıcı gibi etkileşime giremez. Ayrıca bot hesapların çoğunda profil resmi bile yoktur. Biyografi kısmı boştur. Hiç paylaşım yapmamışlardır, kimseyi takip etmezler. Onları takip eden hesap yoktur.

Bazen özel yazılımlarla bot hesapların birbirini takip etmesi sağlanabilir. Fakat takip edilen ve takipçi listelerine bakarsanız, hepsinin birbirine benzeyen işe yaramaz hesaplar olduğunu kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz.

Instagram Bot Takipçi Zararları

Bot takipçiler hesabınızın prestijini zedeler. Güçlü imajınıza zarar verir. Sahte takipçi aldığınızı fark edenlerin size olan güveni kırılır, sizi takipten çıkarlar.

Ayrıca Instagram algoritmaları tarafından kara listeye alınabilirsiniz. Spam gerekçesiyle hesabınız shadow ban yiyebilir, keşfet engeli alabilir. Paranızı boşa harcadığınızla kalırsınız. Bunlar etkisiz eleman gibi durduğu için hesabınızda hiçbir hareketlenme olmaz.

Instagram Organik Takipçi Satın Al Ucuz

Sonuç olarak Instagram’da bot takipçi almak hesabınıza kendi ellerinizle zarar vermeniz demektir. Böyle bir yöntemi tercih etmek yerine, sitemizdeki organik takipçi satın al paketlerimizden birini seçerek aktif takipçilere kavuşabilirsiniz.

Ayrıca izlenme ve beğeni paketlerimizde de bot yoktur. Tüm işlemler gerçek kullanıcılar tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenle hesabınız tehlikeye girmez, kimse ücretli etkileşim satın aldığınızı anlamaz. Yapmanız gereken tek şey nitelikli hizmetlerimizden faydalanarak Instagram’ın en iyileri arasına girmektir!